Strona główna » Płatność i Dostawa

Płatność i Dostawa

 Zamówienia.

 1. SKLEP INTERNETOWY realizuje zamówienia z wysyłką na terenie Polski, krajów Europy, Australii, Kanady i USA
 2. Przed złożeniem zamówienia KLIENT musi się zapoznać z niniejszym REGULAMINEM. Fakt zapoznania się i akceptacji wszystkich postanowień niniejszego regulaminu potwierdza jawnie przy rejestracji w systemie oraz przed ostatecznym potwierdzeniem zamówienia. Formularz zamówienia nie zostanie zaakceptowany bez takiego potwierdzenia.
 3. Zamówienie drogą elektroniczną można składać 24 godz. na dobę 7 dni w tygodniu.
 4. Zamówienie telefoniczne można składać na numer telefonu podany w zakładce KONTAKT. W przypadku umowy zawartej na odległość poprzez telefon SPRZEDAWCA potwierdza treść proponowanej umowy wysyłając ją do KLIENTA utrwaloną na papierze lub innym trwałym nośniku. KONSUMENT dla ważności umowy składa oświadczenie o przyjęciu warunków i zawarciu umowy - jest ono skuteczne jeżeli zostało utrwalone na papierze lub innym trwałym nośniku po otrzymaniu potwierdzenia od SPRZEDAWCY.
 5. Realizacja zamówienia (przygotowanie i wysyłka PRODUKTÓW) przez SPRZEDAWCĘ następuje :
  • a) po potwierdzeniu zamówienia - jeżeli wybrano płatność przy odbiorze;
  • b) po otrzymaniu wpłaty na konto – jeżeli wybrano przedpłatę.
  • c) przy płatnościach kartą - od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
 6. Termin realizacji zamówienia w przypadku produktów znajdujących się w magazynie i oznaczonych w sklepie jako dostępny - nie dłużej niż 24 godziny od czasu zamówienia ( w dni pracujące czyli od poniedziałku do piątku ). Towar zakupiony w sobotę lub niedzielę zostanie wysłany w poniedziałek. W przypadku produktów oferowanych na zamówienie termin zostanie określony przy składaniu zamówienia.

Ceny.
 

Podane w ofercie sklepu ceny produktów są cenami w walucie polskiej i są cenami brutto (zawierają wymagane prawem podatki w tym podatek VAT).
Podane ceny produktów nie obejmują kosztów dostawy.
Ceną wiążącą dla KLIENTA jest cena aktualna w chwili złożenia zamówienia.
 

Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:

 • za pobraniem - przy odbiorze wysłanych produktów;
 • przedpłata - przelewem on-line, na konto bankowe podane w potwierdzeniu zamówienia;
 • płatność gotówką odbiorze osobistym w siedzibie firmy;

Płatności On-line w sklepie www.mugga.pl obsługuje system PayU – administrowany przez PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu, (60-166 Poznań, ul. Grunwaldzka 182), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000274399, o kapitale zakładowym w wysokości 4.000.000 zł w całości opłaconym, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 7792308495 oraz numer REGON 300523444, System płatności realizuje płatności kartami płatniczymi - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic oraz Maestro;
 

Wysyłka towaru
 

 1. Koszty dostawy ponosi KLIENT chyba, że opis oferty produktu stanowi inaczej.
 2. KLIENT w trakcie wypełniania interaktywnego formularza zamówienia jest informowany o kosztach i dokonuje wyboru sposobu i akceptuje koszt wysyłki podczas składania ZAMÓWIENIA.
 3. Zakupione produkty wysyłamy przesyłkami pocztowymi lub firmami kurierskimi.
 4. W przypadku wysyłki za granicę koszty wysyłki i termin dostawy są ustalane indywidualnie.
 5. Jeżeli klient wybrał opcje wysyłki produktu z opcja płatności "za pobraniem" - klient zobowiązany jest do odbioru przesyłki z zamówionymi produktami. Jeżeli klient - bez względu na przyczynę - nie dokona odbioru przesyłki - SPRZEDAWCA ma prawo do odstąpienia od umowy z dniem zwrotnego otrzymania nieodebranej przesyłki.


Koszty wysyłki na terenie Polski
 

Mini Paczka InPost - (wpłata na konto) 15,00 zł           ( Dostawa firmą Inpost - średni czas dostawy 3-7 dni )
Mini Paczka InPost - (opłata za pobraniem) 16,00 zł   ( Dostawa firmą Inpost ( średni czas dostawy 3-7 dni )
Kurier InPost 18,00 zł                                                         ( Dostawa firmą Inpost ( średni czas dostawy 2-3 dni )
Kurier InPost - (opłata za pobraniem) 22,00 zł              ( Dostawa firmą Inpost ( średni czas dostawy 2-3 dni )
Paczkomat 14,00 zł                                                           ( Dostawa firmą Inpost ( średni czas dostawy 2-3 dni )


Zamówienia powyżej 500,00 zł są wysyłane na nasz koszt na terenie Polski.

Koszty wysyłki za granicę
 

Wysyłka kurierem Poczta Polska  35,00 zł                  ( Czas dostawy uzależniony jest od lokalnych firm doręczających )


 
Przejdź do strony głównej
Strona w celu realizacji usług korzysta z plików cookie. Zobacz
ROZUMIEM